Tantra z Zosią i Dawidem Rzepeckimi!

Zosia i Dawid Rzepeccy zapraszają na warsztaty Tantry dla par i singli!

www.tantralove.eu

Udział w warsztacie spowodował, że powróciliśmy do standardów z początku naszej relacji, kiedy na wszystko był czas i każdy dawał z siebie 100% i więcej.” - Włodek

"Wciąż trwam w wielkim wzruszeniu po tym warsztacie. Pojawiła się bliskość, jakiej nie znaliśmy. Zabraliśmy ją ze sobą do domu i zamieszkała z nami. Dzisiaj rano widziałam oczy naszego syna, który patrzył na to, jak żartujemy i się przytulamy. Było w tych oczach radosne zdumienie. To wszystko jest takie piękne i dobre. Dziękuję." – Marzena

Tantryczny Weekend”

Warsztat weekendowy dla par, które zastanawiają się, co zrobić, żeby ich związek rozkwitł albo stoją w obliczu trudności, kryzysów. Daje możliwość głębokiego doświadczenia, poprawy komunikacji i zrozumienia w związku. To bezpieczne miejsce, w którym pary mogą odkrywać swoją seksualność i nadawać jej prawdziwe znaczenie.

To świetny pomysł dla pary na początek przygody z tantrą!

Zapraszamy na warsztat :

 • początkujące pary, które chcą rozpocząć odkrywanie Tantry;

 • pary bardziej zaawansowane, które chciałyby rozwinąć i rozbudować swoje praktyki;

 • osoby w relacjach, które chcą poświęcić czas wzmocnieniu więzi emocjonalnych i seksualnych;

 • osoby, które chcą mocniej czuć siebie – cielesność, seksualność, emocje.

 • wszystkich, których przez weekend zaznać dużo radości i relaksu.

Najbliższe terminy: 12-14 czerwiec 2015, 11-13 wrzesień 2015

Szczegółowe informacje >>

Tantryczne Inspiracje czyli solo z pieprzem”

Warsztat weekendowy tylko dla singli. Tantra oferuje szereg ekscytujących narzędzi otwierających nasze serca. Dzięki spotkaniu drugiego człowieka możemy głębiej skontaktować się z samymi sobą. Dzięki głębokiemu spotkaniu z sobą, możemy tak naprawdę otworzyć się na drugiego człowieka…

Na tym warsztacie doświadczycie jak na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym otworzyć się na siebie, innych i świat dookoła, a wszystko to w atmosferze radosnych spotkań z innymi osobami szukającymi tego czego i Tobie potrzeba: bliskości, czułości i miłości…

Najbliższy termin: 29-31 maj 2015

Szczegółowe informacje >>

 

 

 

Seks Tantryczny – Staż dla par”

Roczny kurs dla par zainteresowanych głęboką pracą nad swoim związkiem. Zapraszamy do wspólnej przygody w poznawaniu własnych ciał, ich energii i mocy, jaka powstaje z połączenia dwóch wcielonych dusz…

W części pierwszej znajdziecie:

 • podstawy teoretyczne i praktyczne wprowadzające w techniki tantry

 • intensywną pracę z ciałem i energetyką ciała

 • lecznicze masaże miejsc intymnych

 • seksualne medytacje w pokojach

 • podstawy komunikacji partnerskich

 • techniki na bezpieczne wyrażanie emocji w tym złości

 • umiejętne stawianie granic

 • komunikację swoich potrzeb tak aby partner/partnerka rzeczywiście był/a w stanie wysłuchać i zrozumieć nasz przekaz

 • zabawy erotyczne we własnej parze.

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i umiejętności które przydadzą się na całe życie. Zapraszamy całym sercem… Czytaj więcej >>

Uwaga: Staż składa się z trzech tygodniowych spotkań - na każdym kolejnym schodzić będziemy głębiej w tantryczne tajniki bliskości łącząc aspekty duchowości, uczuciowości i namiętności.

Najbliższy termin: 18-24 październik 2015

Szczegółowe informacje >>

Magiczny Sylwester Tantryczny”

dla par i singli

W samym środku mroźnej zimy, jest taki czas, kiedy słońce rodzi się na nowo. To co stare dopełnia się i kończy, robiąc miejsce Nowemu. Tak jest w przyrodzie i tak też jest w naszym życiu. Od niepamiętnych czasów ludzie spotykali się i celebrowali narodzenie boga Słońca z łona bogini Ziemi. Rodzili też w sobie nową nadzieję, na kolejny etap podróży życia.

W czasie pomiędzy zimowym przesileniem słonecznym, a Nowym Rokiem zapraszamy na warsztat wszystkich chcących świadomie wziąć udział w magicznej zabawie Sylwestrowej. Wypełnionej czasem podsumowań i dopełniania kończących się w mijającym roku wątków oraz przywoływania i otwierania na nowe głębokie potrzeby. Razem stworzymy wspólnotę śpiewu i tańca. Doświadczymy mocy kręgu w którym rodzi się odwieczna magia przemiany.

Wszystko w atmosferze współczesnej tantry, która poprzez delikatne wydobycie naturalnej energii seksualnej wzmocni w nas harmonię naszych pierwiastków męskich i żeńskich.

Termin warsztatu: 27 grudzień 2015 – 1 styczeń 2016

Szczegółowe informacje >>

O prowadzących:

Zosia i Dawid Rzepeccy – Z wykształcenia psycholożka i filozof. Łączą w sobie pasję miłości z misją uleczania i wzbogacania relacji międzyludzkich. Prowadzą zajęcia od 2004 roku (Dawid od 1999) w Polsce i na świecie (m.in. w Indiach). Ich propozycje warsztatowe wzmacniają naturalną zdrową seksualność z jednoczesnym doświadczeniem duchowości. Dawid jest gościem programów telewizyjnych i radiowych oraz autorem artykułów dotyczących rozwoju osobistego, duchowego oraz tantry. Ich tantryczny ślub opisało „Zwierciadło” („Intencja Miłości”, 7/2007).

Ukończyli także Dwuletnie Studium Psychoterapii metodą Psychologii Zorientowanej na Proces w Warszawie, Klasę Counselingu – „Wzajemnego pomagania” (Reevaluation Counseling) metodą Harveya Jackinsa, staż zawodowo szkoleniowy z Terapii Krótkoterminowej BSFT – „Brief Solution Focus Therapy” w Łodzi.

Współpracują także ze znanymi i cenionymi w świecie nauczycielami tantry i seksualności. M.in. z Diane i Kerrym Riley autorami światowego bestsellera „Rytuały więzi małżeńskich”, ze szkołą Tantra Essence Mahasatvaa Ma Anandy Sarity oraz z Deborą Sundhal autorką światowego bestsellera „Kobieca ejakulacja i punkt G”.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona internetowa: www.tantralove.eu

Strona na fb: www.facebook.com/TantraLove.eu


Prana poleca

PORTRAITS IN FAITH:

Anna Halprin

THE MIND UNLEASHED:

Wpływ negatywnych emocji na nasze ciało i zdrowie