Recall Healing

Recall Healing

Czym jest choroba? Niczym innym, jak tylko efektem emocjonalnego urazu, który został wyparty z naszej świadomości. Pomimo tego, że został zapomniany, z ukrycia wpływa na Twoje życie i zdrowie.

Praca metodą Recall Healing jest więc poszukiwaniem zdarzenia, które wywołało emocjonalny konflikt i program choroby. Czasem możemy go zidentyfikować w niedalekiej przeszłości Klienta, czasem sięgamy pamięcią aż do jego przodków.

Przekaz jest prosty: w momencie silnego stresu - aby nas chronić i umożliwić przetrwanie - nasz mózg wywołuje chorobę. Stąd podejście, że nie jest ona dotknięciem „złego losu”, a potem walką o przetrwanie, ale szansą na sięgnięcie w głąb siebie, rozwiązanie konfliktu i wyzdrowienie. Każdą chorobę poprzedza psychiczny uraz. Tak więc ma ona sens – pokazuje na poziomie ciała to, czego nie jesteśmy świadomi.

Czy wiesz, że każdy stan chorobowy jest wynikiem konkretnego emocjonalnego urazu i ma swój konkretny biologiczny niezmiennik?

Metoda Recall Healing jest dla wszystkich tych, którzy chcą sięgnąć głębiej do przyczyn choroby, dotrzeć do jej psychicznych korzeni, a nie tylko stłumić symptomy.  To uważna podróż nie tylko przez swoje życie, ale również życie swojej rodziny i przodków. Podróż może być niewygodna i trudna, ponieważ uświadamia często bolesne i traumatyczne przeżycia. Jednak od uświadomienia zaczyna się proces zdrowienia.

Jak pracujemy (najważniejsze cele):

  • Świadomość ciała - nawiązanie kontaktu z ciałem i emocjami.
  • Identyfikacja zdarzeń, które mogą być przyczyną konfliktu i samej choroby.
  • Poszukiwanie korzeni. Wykorzystujemy:
  1. Linię życia (od chwili obecnej do momentu urodzenia). Klient zapisuje na kartce historię życia, zwracając uwagę na negatywne w nim zdarzenia.
  2. Plan/Cel (18 miesięcy przed urodzeniem + 12 pierwszych miesięcy życia).
  3. Drzewo genealogiczne (dotyczy trzech pokoleń wstecz).
  • Rozwiązanie konfliktu, zmiana kondyncji zdrowotnej.

Sesja indywidualna: około 1,5 h

Warszawa:

Centrum Nature, ul. Dobra 8/10, lok. 27; kontakt: 512 431 781 lub 516 417 701

Sesje prowadzi Małgorzata Haisig - certyfikowana konsultantka Recall Healing.

Katowice:

Sesje prowadzi Agnieszka Mańko - certyfikowana konsultantka Recall Healing

kontakt: 604 204 180

Konsultacja Recall Healing nie jest konsultacją lekarską i nie powinna być traktowana jako substytut porady lekarskiej, czy też jakiejkolwiek formy leczenia zaleconej przez lekarza.