NESSI GOMES w Polsce

POZNAJ NESSI:

Tym koncertem Prana World rozpoczął cykl intymnych, medytacyjnych występów.

W niewielkiej klimatycznej sali koncertowej (tylko 150 miejsc!) Nessi Gomes i Sound Love Medicine odkryli przed Wami świat niezwykłych dźwięków.

Portugalskie Fado, współczesna muzyka brytyjska, a wszystko zanurzone w tajemnicy lasów Południowej Ameryki, w których mieszkała przez 3 lata.

Jak sama mówi – dopiero pobyt w medytacyjnym ośrodku Pachamama sprawił, że jej muzyka i teksty zyskały nową jakość. Dopiero tam odważyła się śpiewać szczerze o sobie i swoim świecie.

Teraz znowu mieszka w Londynie. Na początku 2016 roku skończyła nagrywać swoją debiutancką płytę “Long Way Home” (wspierana przez legendarnego brytyjskiego producenta Duncana Bridgemana), która zostanie wydana jeszcze w tym roku.

Jako Artystka jest całkowicie wolna. Sama zebrała ponad 47 tys dolarów na portalu crowdfundingowym, aby móc nagrać swoją pierwszą płytę. 

I taka właśnie pojawiła się solo na pierwszym koncercie w Polsce!

Zaczęliśmy od dźwięków kryształowych mis, Hangu i didgeridoo (Sound Love Medicine), by po pół godzinie płynnie przejść do niezwykłego występu Nessi Gomes...

Parę słów o Hangu: hang swą unikalność zawdzięcza nietypowej skali i częstotliwości stroju, tzw. wzorcowej - rezonującej z naszymi centrami energetycznymi (częstotliwości solfeżowe odpowiedzialne m.in. za regenerację i transformację DNA). Stąd tak mocno terapeutyczne, oczyszczające i przyjemne doznania wśród słuchaczy.

VIDEO

Oficjalna strona Nessi: www.nessigomesmusic.com